می خواید خوش قیافه تر و جذاب تر باشین؟ واقعا چه کسیه که نخواد خوش تیپ باشه؟ دوست داشته باشیم یا نه، این روزها ظاهرِ منظم هم در آینده شغلی مثل مصاحبه ی کاری، شرکت در جلسات و بستن قرارداد مهم بوده و هم در آشنایی با یک فرد جدید مهمه. بخش کلی ای از قضاوت ساده ی افراد، از راه نگاه کردن به ظاهر همدیگه انجام می شه. بین خودمون باشه، اما به نظر می رسه آقایان خوش تیپ، جذاب تر هستن و دنیا به کامشون شیرین تره. واسه اینکه خوش تیپ باشیم لزومی به صرف هزینه زیاد نیس؛ بلکه با رعایت ۱۰ کار ساده، می تونیم جذاب تر از قبل باشیم. این نوشته رو بخونین تا ببینین راز خوش تیپ بودن واسه آقایان چیه.

 

۱. به شکل روزانه از مرطوب کننده استفاده کنین

راز خوش تیپ بودن آقایان چیه  آموزشی

مرطوب کنندها غذای پوست شمان و جدا از اینکه متعادل ساختن PH پوست، نا آرومیای پوستی پس از اصلاح رو کاهش میدن. استفاده دائمی از مرطوب کنندها یکی از کارای ساده و در عین حال تأثیرگذار واسه سرحالی پوسته.

۲. مثل بابابزرگا اصلاح کنین

راز خوش تیپ بودن آقایان چیه  آموزشی

یادتون هست که بابابزرگامون چه جوری هر روز اصلاح می کردن و صورتی صاف و منظم داشتن؟ اگه صورت شما بعد از اصلاح، دست کمی از میدون جنگ نداره، باید سنت بابابزرگا رو در پیش بگیرین. تیغای اصلاح جدید، بااینکه اصلاح کاملی رو براتون به ارمغان میارن، اما باعث از بین رفتن چربی طبیعی سطح پوست شده و درنتیجه ایجاد شکاف و بریدگیای ریزِ پوستی می شه. اما راه حل چیه؟ استفاده از خودتراشای قدیمی، درست مثل اونایی که بابابزرگامون استفاده می کردن.

۳. هنگام خروج از خونه، ضد آفتاب بزنین

تابه حال فکر کردین به چه دلیل بعضیا باوجود سن بالا، پوستی جوون و بدون چین وچروک دارن؟ شاید با خودتون بگید که اینا نتیجه عملای جراحی و تزریق بوتاکسه؛ شاید درست باشه ولی فقط این نیس، یکی از عوامل اصلی چین وچروک پوست، نور آفتاب و اشعه ی ماوراءِ بنفش اینه که خیلی راحت قابل پیشگیری و مقابلهه. اگه می خواید از پیری زودرس و دچار شدن به سرطان پوست در امان بمونین، عادت کنین که روزانه از کرم ضد آفتاب استفاده کنین.

۴. بهداشت دست و پا رو رعایت کنین

راز خوش تیپ بودن آقایان چیه  آموزشی

دستاتون چه شکلی به نظر بین؟ نرم و تمیز هستن؟ هنگام دست دادن با افراد، اولین تماس فیزیکی از راه دستا برقرار می شه. پس دستای خود رو به شکل منظم با آب و صابون بشورید و از کرمای نرم کننده استفاده کنین. فراموش نکنین که ناخنای خود رو کوتاه کنین و همیشه زیر اونا رو تمیز نگه دارین. توجه داشته باشین بعضی وقتا در طول روز ممکنه کفشای خود رو دربیاورید، پس کاری نکنین که باعث ناراحتی بقیه شید. شست وشوی پاها و استفاده از جورابای نو بهترین کاریه که می تونین انجام بدین.

۵. موهای جوگندمی، راز خوش تیپ بودن

راز خوش تیپ بودن آقایان چیه  آموزشی

خیلیا، جرج کلونی رو مرد جذاب و خوش تیپی میدونن. بدون شک موهای جوگندمی این بازیگر هالیوود در جذابیت اون نقش مؤثری داره. درواقع این رنگ مو، آقایان رو بسیار جذاب و خوش تیپ می کنه. بعضیا به شکل ژنتیکی دارای موهایی خاکستری هستن و یه سریای دیگه با رنگ کردن، موهای خود رو جو گندمی می کنن. اگه شما جزو گروه دوم هستین، واسه داشتن موهایی جذاب، به شکل ماهانه اونا رو کوتاه و رنگ کنین. توجه داشته باشین که موهای رنگ شده معمولا خشک تر از حالت طبیعی هستن، پس از شامپوهای نرم کننده و حالت دهنده استفاده کنین.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   راههای جذب مشتری در مغازه؛ راهکارهایی ساده واسه فروش بیشتر 

۶. از ماسک صورت استفاده کنین

راز خوش تیپ بودن آقایان چیه  آموزشی

واسه داشتن پوستی قشنگ و جوون، استفاده از ماسک صورت یکی از بهترین پیشنهاد هاییه که میشه کرد. مراحل جوون سازی و مراقبت از پوست شامل پاک سازی، ماساژ و اسکراب (لایه ورداری) است که کرما و ژلای مخصوصی واسه این کار هست. پیشنهاد می شه با توجه به نوع پوست خود و با نظر متخصص پوست، یک بار در ماه، به شکل ویژه ای از پوست خود مراقبت کنین.

۷. دندانایی سفید داشته باشین

راز خوش تیپ بودن آقایان چیه  آموزشی

واقعا چه جوری جرئت می کنین با دندانایی زرد به قرار ملاقات برید یا بی مهابا بخندین؟ داشتن دندانایی سفید راز خوش تیپ بودنه که در زندگی حرفه ای هر فردی اثر زیادی داره. در کنار مسواک زدن منظم و داشتن عادتای سالم زندگی، بهترین راه واسه داشتن دندانایی سفید، بلیچینگ یا سفید کردن دندانا هر شش ماه یک باره.

۸. خوشبو باشین

راز خوش تیپ بودن آقایان چیه  آموزشی

بوی خوب دادن آسونترین کاریه که می تونین انجام بدین. بدن خود رو با صابونای معطر شست وشو بدین. لباس هاتون رو منظم عوض کردن کنین و به شکل روزانه از اسپریای ضد عرق استفاده کنین. یکی از عادتای افراد خوش تیپ، عطر زدنه. بوی بدن و رایحه ی عطر شما، خاطره ای از شما تو ذهن بقیه می سازه که همیشه یادآور شخصیت شماس.

راز خوش تیپ بودن آقایان چیه  آموزشی

۹. صورت خود رو اصولی بشورید

راز خوش تیپ بودن آقایان چیه  آموزشی

توجه به پوست صورت اون قدر مهمه که بارها در این مطلب بهش اشاره کردیم. اینکه صورت خود رو چیجوری بشورید، به نوع پوست شما بستگی داره. اگه بخشایی از پوست شما دارای جوش یا بافت چربه، پیشنهاد می کنیم اول قسمتای دیگر صورت خود رو بشورید و بعد به سراغ اون قسمتا برید. واسه داشتن پوستی سالم و شفاف لایه ورداری از پوست رو فراموش نکنین.

۱۰. آرایشگر مخصوص خودتون رو داشته باشین

راز خوش تیپ بودن آقایان چیه  آموزشی

شاید این مورد باید در اول لیست قرار می گرفت، چون اگه بقیه موارد هم انجام نشه، با داشتن موهای منظم و اصلاح شده ، به اندازه کافی منظم به نظر می رسه. ممکنه بگید فرقی نمی کنه کدوم آرایشگاه برید چون هر مدلی که به آرایشگر بگید، اون باز کار خودشو انجام می ده. به هرحال داشتن یک آرایشگر ثابت بهتر از تغییر همیشگی اینه. چون آرایشگری که چند بار پیش اون رفته اید، سر شما رو می شناسد و شاید به زبون مشترکی رسیده اید و همیشه مدل موی ثابتی رو روی سر مبارک پیاده می کنه.

منبع : mensxp

دسته‌ها: آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید